O nas

Jesteśmy obecni na rynku finansowym od 2013 roku. Naszą główną siedzibę zlokalizowaliśmy w Lublinie, bo jesteśmy pewni, że świetni specjaliści mieszkają nie tylko w stolicy. Działamy na terenie całej Polski, a dzięki mobilnym doradcom jesteśmy dla Ciebie na wyciągnięcie ręki w każdym województwie. Pragniemy towarzyszyć naszym klientom i wspierać ich w realizacji planów biznesowych, doradzając najkorzystniejsze źródła finansowania. Naszymi priorytetami są komfort współpracy, szacunek i zaufanie. Właśnie dlatego, nasz zespół ekspertów stale zdobywa wiedzę na temat produktów kredytowych i strategii finansowych.
Group 8

Wykwalifikowany zespół ekspertów pomoże Ci w realizacji marzeń zawodowych

„Pragniemy, by pieniądze nie stanowiły bariery w realizacji śmiałych wizji rozwoju i zawodowych marzeń. Każdego dnia ramię w ramię z naszymi klientami dążymy do otrzymania finansowego wsparcia, dzięki któremu będą mogli pozwolić sobie na coraz lepszą jakość świadczonych usług, innowacyjne rozwiązania, szerszą skalę działania lub rozwój siebie samych jako profesjonalistów w danych dziedzinach.”

Dominika Watoła, właściciel i ekspert finansowy

Poznaj nasze wartości

Eksperci od kredytów dla „wolnych zawodów”

Nasi specjaliści posiadają szeroką wiedzę i kompetencje do współpracy z przedstawicielami „wolnych zawodów”. Mamy świadomość, że przy tak odpowiedzialnej i obciążającej czasowo pracy, rzetelna i kompleksowa obsługa jest priorytetem. Właśnie dlatego, dokonujemy dokładnej analizy rynku i Twoich potrzeb. Przygotujemy, nie jeden, lecz kilka scenariuszy finansowych, by ostatecznie pomóc Ci w wyborze najlepiej dopasowanego rozwiązania.

Szanujemy Twój czas
i pieniądze

Możliwość podejmowania szybkich decyzji w biznesie to podstawa. Dzięki specjalnie opracowanym przez nas procedurom, decyzję kredytową możesz otrzymać nawet w 15 minut. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na terenie całego kraju. Nie musisz więc tracić cennego czasu na dojazdy do instytucji finansowych. Nasz doradca przyjedzie na spotkanie w wyznaczonym terminie i miejscu, również w niestandardowych godzinach.

Szczerość i realność ponad wszystko

Mamy świadomość, że każda poważna inwestycja niesie ze sobą pewne ryzyko. Żeby je zminimalizować otwarcie i dokładnie omawiamy wszystkie wady i zalety, jakie wiążą się z wybranymi strategiami finansowymi. Nie unikamy również trudnych pytań i prosto wyjaśniamy wszystkie zawiłości formalne. Celem naszej współpracy jest wskazanie produktu finansowego odpowiadającego Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom.

Komfort współpracy
i zaufanie

Nasz zespół codziennie dokłada wszelkich starań, by wspierać Cię w realizacji planów i marzeń biznesowych. Dzięki współpracy z licznymi instytucjami finansowymi, oferujemy szybką i kompleksową obsługę na każdym etapie procesu kredytowego. Wiemy również, jak ważne są nasze relacje i poufność we współpracy biznesowej.

Poznaj nasz zespół

1b
Dominika Watoła Specjalista ds. kredytów
1 copy
Marek Watola Specjalista ds. kredytów
1b copy 2
Krystian Czepiel Doradca ds. kredytów
1
Monika Taraszkiewicz Doradca ds. kredytów
1b copy
Karolina Foreiter Doradca ds. kredytów
Path_2
Katarzyna Pietras Doradca ds. kredytów
Path_2
Anna Wolak Specjalista ds. finansowania nieruchomości

Zapisz się do naszego newslettera